ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

LFS TRENERKA D.D. LOGO ZANT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
303MJC0-005

LFS TRENERKA D.D. LOGO ZANT

Најниско 1.399,30 ден. Регуларна цена 1.999,00 ден.
Шифра на производ
303MJC0-005
-30%
Заштеда: 599,70 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

2023

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Тип на производ:

ПОЛНА ДОЛЖИНА

Боја:

ЦРНО

Опис

Muška Kappa Zant trenerka napravljena je od prijatnog pamučnog materijala koji je veoma lagan. Može se nositi tokom treninga ali i u svakodnevnoj opuštenoj šetnji, u oba slučaja obezbeđuje maksimalnu udobnost i lagodnost.

Ključne karakteristike:

  • Pamučni materijal

  • džepovi sa strane

  • kappa logo

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt, Beograd

Country of Origin:

BANGLADES

Производителот:

tex Alliance S.A.

Importer:

Djak doo Beograd, Milana Re?etara 5

Состав:

100% PAMUK

Цел:

ODECA

Одржување:

PREMA USIVNOJ ETIKETI

Shrinking:

DO DUZINI DO 5%, PO SIRINI DO 5%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web