ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

M NSW CLUB JGGR FT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
BV2679-010

M NSW CLUB JGGR FT

Шифра на производ
BV2679-010

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

NIKE

Година:

S CO

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Тип на производ:

CH

Боја:

ЦРНО

Опис

MUSKE LIFESTYLE TRENERKE D.D.

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt, Beograd

Country of Origin:

kIna

Производителот:

Nike Europen Operations, Netherland

Importer:

Sport Time doo,Omladinskih brigada 88,Beograd

Состав:

80%pamuk, 20%poliester

Одржување:

pranje na 40

Shrinking:

2%po duzini,2% po sirini

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web