ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

M NSW CLUB JGGR FT
Додади во листа на желби
Шифра на производ
BV2679-063

M NSW CLUB JGGR FT

Најниско 3.229,15 ден. Регуларна цена 3.799,00 ден.
Шифра на производ
BV2679-063
-15%
Заштеда: 569,85 ден.
Промотивната цена важи од 29.05.-01.06. до 09:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

NIKE

Година:

S CO

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДОЛНИ ДЕЛОВИ

Тип на производ:

CH

Боја:

СИВО

Опис

MUSKE LIFESTYLE TRENERKE D.D.

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt Beograd

Country of Origin:

INDONEZIJA

Производителот:

NIKE EUROPEAN OPERATIONS NETHERLANDS,BELGIJA

Importer:

SPORT TEAM BALKANS DOO

Состав:

100% PAMUK

Начин на производство:

?iven artikal

Цел:

MUSKA TRENERKA DONJI DEO,ZA TRENING

Одржување:

PRATI NA 30 STEPENI

Shrinking:

2% PO DUZINI I 2% PO SIRINI

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web