ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

G.DEO TRENERKE 222 BANDA ANNISTON SLIM
Додади во листа на желби
Шифра на производ
301EFU0-F66

G.DEO TRENERKE 222 BANDA ANNISTON SLIM

Најниско 2.079,20 ден. Регуларна цена 2.599,00 ден.
Шифра на производ
301EFU0-F66
-20%
Заштеда: 519,80 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

S CO

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

MID WAIST

Боја:

ЦРНО

Колекција:

BANDA

Опис

Ukoliko volite da uvek budete u trendu a istovremeno uživate u udobnosti Kappa Banda Anniston muška trenerka će Vam se sigurno dopasti. Napravljena je od mekanog poliesterskog materijala sa kappa logom duž celih rukava.

Ključne karakteristike:

  • džepovi sa strane

  • zakopčavanje na rajsferšlus

  • kappa logo duž rukava

  • visoka kragna

Декларација

Контрола на квалитет:

Jugoinspekt, Beograd

Country of Origin:

KINA

Производителот:

SUMECTEXTILE&LIGHT INDUSTRY CO. LTD

Importer:

Djak doo Beograd, Milana Re?etara 5

Состав:

100% POLIESTER

Одржување:

PRATI NA 30 STEPENI

Shrinking:

PO DUZINI 1%, PO SIRINI 1%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web