ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака за нарачки над 2990 денари

Плаќање со кредитна картичка, готовина при достава и однапред.

G.DEO TRENERKE 222 BANDA ANNISTON SLIM
Додади во листа на желби
Шифра на производ
301EFU0-V0H

G.DEO TRENERKE 222 BANDA ANNISTON SLIM

Најниско 2.079,20 ден. Регуларна цена 2.599,00 ден.
Шифра на производ
301EFU0-V0H
-20%
Заштеда: 519,80 ден.
Промотивната цена важи од 11.06.-30.06. до 10:00 и се однесува исклучиво заонлајн купување!

Со Loyalty картица на Д Спортска опрема поврат од 3 ,6 или 10%  на основа годишната  категорија на картицата и моменталниот износ на купување ( цена на производ)

 
Додади во листа на желби

Производот е достапен во следните продавници:

Спецификација

Категорија:

TEKSTIL

Бренд:

KAPPA

Година:

2024

Категорија:

LIFESTYLE

Поткатегорија:

LIFESTYLE

Пол:

МАЖИ

Производ:

ДУКСЕРИ

Тип на производ:

MID WAIST

Боја:

БЕЛА

Декларација

Контрола на квалитет:

JUGOINSPEKT BEOGRAD

Country of Origin:

Vijetnam

Производителот:

Kappa

Importer:

Djak d.o.o. Beograd,Milana Resetara 5

Состав:

Poliester 100 %

Начин на производство:

siveno

Цел:

muski kappa duks222 banda aniston slim

Одржување:

Prati na 30 C ne izbeljivati,ne stavljati u masinu za susenje,moze da se pegla na 150 stepeni.

Shrinking:

po sirini 2% po duzini 2%

Осврти

 

ОБРАБОТКА НА НАРАЧКА И ИСПОРАКА ОД 2-5 РАБОТНИ ДЕНОВИ

Бесплатна испорака

за нарачки над 2990 денари

ЗАМЕНИ И ПОВРАТИ дозволени во рок од 14 денови од прием на нарачката.

Извади loyalty картица

и уживај во собирање и трошење на поените

Д Спортска Опрема 2024 Сите права задржани . Изработка Smart Web Izrada Smart Web